Informace a aktuality

Návštěva ve společnosti Česká zbrojovka a.s.
18.11.2014

Informace a aktuality «

Na přelomu listopadu a prosince 2014 se studenti třetího a čtvrtého ročníku naší školy se zúčastní návštěvy místního podniku s celosvětovým věhlasem, a to České zbrojovky a.s. z Uherského Brodu.
Cíl návštěvy byl stejný jako u předchozích obdobných návštěv, a to posilování vzájemné spolupráce školy s partnery ze soukromé sféry.
Česká zbrojovka a.s. byla založena dne 1. 5. 1992, její historie však sahá až do roku 1936, kdy byl v Uherském Brodě zřízen pobočný závod České zbrojovky a. s. Strakonice.
Česká zbrojovka a.s. je dlouholetým výrobcem ručních palných zbraní. Původně byl podnik zaměřen pouze na výrobu ručních vojenských zbraní, avšak s postupem času byla výroba rozšířena také o výrobky pro civilní použití, a to jak v oblasti sportovní, tak i lovecké.
Česká zbrojovka a.s. trvale zvyšuje objem své produkce a rozšiřuje sortiment ručních zbraní, a to jak u jednotlivých druhů, tak i u modifikací. V současné době Česká zbrojovka a.s. představuje jednoho z největších světových producentů ručních zbraní, což je také podloženo prodejem do přibližně 100 zemí světa a tržbami ve výši cca 3 mld. Kč.
Počet zaměstnanců je přibližně 2 000 a toto číslo se každoročně zvyšuje. Vzhledem k zajímavému charakteru výroby, velmi dobrým mzdovým podmínkám a příznivému firemnímu klimatu se jedná o velmi vyhledávaného zaměstnavatele (blíže k podniku na www.czub.cz).
Naše škola by touto návštěvou ráda navázala dlouhodobou spolupráci.

 

« zpět na přehled informací a aktualitRychlý kontakt

Adresa:
nám. T.G. Masaryka 2433
760 01  Zlín

Telefony:
+420 731 119 050
+420 731 119 114

E-mail:
zlin@sosoom.cz

Datová schránka:
q5445cp